přímo v srdci Českého ráje
ktova.jpg

Jsme na facebooku

Vítejte na statku

Vítejte!

Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou v  Českém ráji? Potřebujete si odpočinout od každodenního shonu a strávit pohodový čas v klidném prostředí? Rádi byste si s rodinou nebo kamarády vyšli na výlet do přírody, navštívili hrady, zámky nebo třeba středověkou krčmu?

Srdečně Vás zveme k nám na statek!


Naše usedlost se nachází v obci Ktová přímo v srdci Českého ráje poblíž známého hradu Trosky. Nabízíme Vám příjemné ubytování v rodinném stylu útulných apartmánů.

Samotný objekt je rozdělen na několik samostatných částí s ložnicemi a pokoji, kuchyní s kachlovými kamny a elektrickým sporákem, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. K dispozici budete mít také několik teras - jedna krytá pro případ nepříznivého počasí - s grilováním, dále stodola se stolním tenisem a samostatným barem. Vaše děti mohou využít spoustu volného prostoru v rozlehlé zahradě, kde najdou třeba pískoviště, trampolínu, houpací síť, kuželky, hřiště nebo nafukovací bazén. Pro dospělé je zase připravena hospoda s kulečníkem a jedinečným samovýčepem piva nebo malinovky...

Bezprostřední okolí nabízí široké spektrum možností k výletům, a to jak pěším, tak cyklistickým. Navštívit můžete např. již zmíněný hrad Trosky, Jinolický rybník, Prachovské skály a krásná okolní přírodní skalní města, zámky Hrubá Skála, Humprecht, hrad Kost, středověkou krčmu v nedalekých Dětenicích a mnoho dalších památek a zajímavostí Českého ráje. Turistické trasy jsou dostupné přímo z obce Ktová. Využít můžete vždy také vlakové nebo autobusové dopravy.

Mimo rekreace a výletů je u nás možné pořádat různé oslavy, svatby, podnikové večírky a podobné akce. S jejich uspořádáním a přípravami Vám samozřejmě vyjdeme maximálně vstříc.
Anketa

Co se mi na statku nejvíce líbí?

Multifunkční stodola (126 | 52%)
Stylová hospoda (44 | 18%)
Útulné pokoje (49 | 21%)
Prostorná zahrada (14 | 6%)
Návštěvnost
V objektu je dostupná
lo_free_wifi.jpg
Na vývoji se podílí ©KTFBOREC-Team. Všechna práva vyhrazena! *** Developed by ©KTFBOREC-Team. All rights reserved!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one