přímo v srdci Českého ráje
ktova.jpg

Jsme na facebooku

Napište nám

Líbilo se Vám u nás? Máte nějakou připomínku nebo nápad, co bychom mohli zlepšit? Napište nám o tom zde na našich stránkách nebo se staňte našimi fanoušky na facebooku a napište nám tam - odkaz najdete také zde na webu. Děkujeme! Vážíme si všech Vašich komentářů...:-)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5365"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost ubytování na týden pro 10 osob. Termín buď od 8.8. nebo 15.8. Máte volno, prosím?

S pozdravem,

Pavel Holubec
jaká je kapacita ubytování, kolik je pokojů
Dobrý den,
na statku je celkem 40 lůžek pokojích pro 2 až 10 osob, rozdělených na 6 samostatných jednotek.
Dobrý den, zajímala by mě cena pronájmu celého statku na svatbu prosím
Dobrý den, prosím Vás máte něco jako "dvoupokojový apartmán" s kuchyňkou a koupelnou?
Dobrý den. Děkujeme za Váš dotaz. Na statku se nachází více typů pokojů od klasického dvoulůžkového až po pokoj např. pro 8 lidí. Vhodný pokoj bychom pro Vás tedy zcela jistě našli...:-)
Dobry den, pronajem stodoly cena prosim?
Dobrý den,kolik se u vás vejde lidí? Děkuji
Dobrý den. V objektu je celkem 41 lůžek a případně dalších 10 míst k přespání např. na karimatce (tuto možnost často využívají zejména firmy při skupinovém ubytování). Objekt jako celek pak pojme až 70 lidí při pořádání různých oslav, setkání nebo svateb.
Je možné ubytování s dvěma malými pejsky ? Děkuji Trcka....
Dobrý den. Děkujeme za dotaz. Pro ověření doporučujeme kontaktovat přímo pana majitele na e-mailu kopca.j@seznam.cz nebo tel. č. 602 240 942.
Děkujeme za nadhernou dovolenou! Vše bylo perfektni- ubytovaní,zahrada, gril, vyžití pro děcka,okolí, příroda... Určitě se rádi vrátíme. Příští léto na videnou Bohmovi smiley
vítejte
zda vlastnost má Wi-Fi nebo jiný přístup k internetu?
Dobrý den,
pokud jsem si Váš dotaz správně vyložil, ptáte se na dostupnost internetového připojení u nás na statku. ANO - v objektu je dostupná zdarma wi-fi síť.
Dobrý den, s přítelem plánujeme víkendovou cestu do Českého Ráje a ubytovat by jsme se chtěli přímo u Vás. Mohu se zeptat co všechno je součástí dvoulůžkového pokoje? Děkuji
Dobrý den, celý tento objekt není uspořádán jako klasický penzion s jednotlivými pokoji, ale funguje jako statek rozdělený dle dispozice na konkrétní ubytovací jednotky. Samozřejmě na statku najdete dvou až např. osmi lůžkové pokoje, které mají podle možností svoji kuchyňku se základní výbavou (lednice, rychlovarná konvice, nádobí,...) a sociální zařízení. Velkou výhodou je také přístup do hospody v rámci objektu, kde je možné využívat další lednici (chladničku nápojů), rychlovarnou konvici nebo mikrovlnnou troubu. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nebo přesnějších informací doporučuji kontaktovat přímo pana majitele - viz. rubrika "Kontakt".
Anketa

Co se mi na statku nejvíce líbí?

Multifunkční stodola (113 | 51%)
Stylová hospoda (40 | 18%)
Útulné pokoje (47 | 21%)
Prostorná zahrada (14 | 6%)
Návštěvnost
V objektu je dostupná
lo_free_wifi.jpg
Na vývoji se podílí ©KTFBOREC-Team. Všechna práva vyhrazena! *** Developed by ©KTFBOREC-Team. All rights reserved!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one